Вікторія Циганова розкрила причини відсутності дітей

Співачка Вікторія Циганова поділилася причинами відсутності у неї дітей у програмі “Доля людини”. З’ясувалося, що завагітніти їй завадила хвороба.

Вікторія і Вадим Цыгановы живуть у шлюбі з початку 90-х років, а в 1994 році пара обвінчалася. Подружжя весь час проводять разом і супроводжують один одного на гастролях, але незважаючи на міцний шлюб у них немає спадкоємців. У програмі “Доля людини” співачка зізналась, що у молодості хотіла стати матір’ю 10 дітей. Її прикладом стала бабуся, яка народила вісьмох, але в підсумку Вікторія Циганова не змогла завагітніти. Причиною ДТП стали і хвороби в минулому, наприклад, на гастролях у Болгарії артистка сильно постраждала.
Вікторія Циганова зізналася в коханні до чоловіка, зазначивши, що він став рідним для неї людиною. Вадим Циганов не страждає із-за відсутності дітей, оскільки вирішує свої внутрішні проблеми. Подружжя замислювалися над ЕКО, але батюшка відрадив від цього рішення, а дитину, якого співачка хотіла усиновити, віддали під опіку іншим людям.

Переглянути цей допис в Instagram

You may also like...