Вдова Караченцова розповіла, як перший чоловік кидав у неї вилки і ножі

Відома російська актриса Людмила Поргіна, вдова знаменитого актора Миколу Караченцова побувала в гостях на телешоу «Зірки зійшлися». В рамках цієї програми артистка розповіла про те, як важко їй було уживатися зі своїм першим чоловіком Михайлом Поляком, який зловживав спиртним і навіть дозволяв собі кидати дружину виделки і ножі.

У шлюбі з актором Михайлом Поляком Людмила Поргіна прожила всього два роки. Сам він помер в 1995 році, через 28 років після їх розлучення. «З першим чоловіком ми один одного любили, от тільки в мене регулярно летіли вилки, сковороди, ножі. Я ледве встигала ухилятися від усього цього і, немов фехтувальниця, стрибала по сторонам. У нього всі предки були питущими. Коли ж він випивав, то просто ставав неконтрольованим для себе самого. Йому весь час хотілося сильніше мене принизити», – згадує актриса. Поргіна також розповіла, що саме з-за регулярного пияцтва їм довелося розлучитися. «Я боялася його поведінки, мені іноді довелося брати в руки стілець, щоб захиститися від нього», – підкреслює вона.
При цьому Людмила Поргіна переконана, що до вибору супутника життя слід ставитися дуже відповідально. Сама ж вона в ті часи була молодою і недосвідченою, а тому визнає, що могла робити помилки, про яких згодом доводилося шкодувати.

You may also like...