«Страшно плакала»: Яна Поплавська розповіла про знущання Гінзбурга

Російська актриса Яна Поплавська нещодавно побувала в гостях на популярному телешоу під назвою «Зірки зійшлися», яка виходить в ефірі телеканалу НТВ. В рамках цієї передачі артистка відверто розповіла про свої стосунки з режисером Сергієм Гінзбургом, з яким прожила в шлюбі 25 років і народила йому двох дітей. Як згадує Поплавська, колишній чоловік над нею знущався.

  Андрій Малахов похвалився сусідством з Єлизаветою II

«Наші з чоловіком стосунки стали гірше після народження другої дитини. Він фактично знущався наді мною. Говорив мені, що я товста і страшна. Я в ті моменти страшно плакала», – згадує знаменитість. Крім того, за словами актриси, для неї знущання з боку коханого чоловіка стали відмінною струсом. Після цього вона почала розуміти, що відбувається в її житті. Тепер артистка впевнена, що до того моменту чоловік вже її не любив і лише шукав привід, щоб якомога болючіше вколоти, оскільки сама вона була залежною від нього у фінансовому плані.
«Я зрозуміла, що зовсім нещасна. В один момент села на всі дієти і вийшла працювати. Взагалі практично не їла. За короткий час скинула 35 кілограм. Після цього я зрозуміла, що більше не буду в своєму житті ні від кого залежати», – поділилася своїми думками Поплавська.

You may also like...