Сергій Лазарєв показав фанатам фото з підрослим сином

Сергій Лазарєв показав фанатам фото з підрослим сином Микитою. Співак і його спадкоємець продемонстрували стильний family look, позуючи перед камерою в джинсах і картатих сорочках.

Сергій Лазарєв є одним з найбільш таємничих вітчизняних поп-виконавців. Артист не говорить з пресою про особисте життя, не дає приводу для чуток і не потрапляє у об’єктиви папараці. Все те небагато, що відомо про його стосунки і сім’ю, співак повідомив фанатам особисто, як це було і у випадку з оприлюдненням факту існування Лазарєва-молодшого. Про те, що у нього є син, Сергій Лазарєв розповів шанувальникам в 2016 році, через два роки після його народження. З того часу зірка нечасто, але публікує знімки з спадкоємцем, чим дуже радує передплатників свого Instagram.
На останньому такому фото зірка «Євробачення» показав вже підросла, 5-річного Микиту, який позував з татом в парному family look. Стильне сімейство постало на знімку в джинсах, картатих сорочках, однотипних футболках та білих кросівках. Син Лазарєва обіймав тата за ногу і щурился від сміху, а сам щасливий батько посміхався у весь рот.
Шанувальники співака були в захваті від подібної сімейної фотосесії. Передплатники сторінки знаменитості відзначили зовнішню схожість Микити та його знаменитого батька, а також зробили комплімент стильному іміджу обох.

Переглянути цей допис в Instagram

You may also like...