Павло Дерев’янко став свахою заради пошуків дружини для свого близького друга

Павло Дерев’янко є одним з найбільш затребуваних російських акторів, але успіх і популярність не заважає йому допомагати оточуючим. Нещодавно артист буквально став свахою заради пошуків дружини для свого близького друга Микити Лушнікова.

Для цього Павло Дерев’янко розмістив на сторінці в Instagram оголошення. У ньому актор представив свого друга і заявив, що зараз він вже готовий до зустрічі зі своєю прекрасною половинкою, тому пропонує всім подписчицам спробувати сили і удачу. «Недобре порядному чоловікові довго перебувати одному!» – заявив артист. Знаменитість також зазначив, що особисто буде контролювати весь процес відбору.
Деякі передплатники Павла Дерев’янка спочатку вважали, що це розіграш або жарт, але решта змогли переконати їх у зворотному. Шанувальники швидко дізналися, ким є близький друг актора. Микита Лушников – це відомий громадський діяч і голова правління Національного антинаркотичного союзу.
Багато подписчицы Павла Дерев’янка заявили про те, що обов’язково напишуть його друга і шукатимуть свою удачу. Серед них знайшлися і ті, хто поскаржився, що не підходять за критерієм віку, причому були охочі і молодші, і старші нареченого. Сам же актор пообіцяв інформувати шанувальників про хід конкурсу та його результати.

Подивитися цю публікацію в Instagram

You may also like...