Опубліковано нове фото 77-річної Віри Алентової після «пластики»

В Мережі з’явилося нове фото народної артистки Віри Алентової, яка у свої 77 років опинилася в центрі уваги багатьох ЗМІ і шанувальників. У преси і фанатів є підозри в тому, що літня артистка нещодавно переніс пластичну операцію, яка, як упевнені багато, лише їй нашкодила.

Фотографія Алентовою опублікована в Instagram-акаунті, який збирає знімки знаменитостей. У коментарях до цієї публікації багато користувачі залишили досить невтішні відгуки про «нову» зовнішність народної артистки. «Бідна жінка, хто ж так її знівечив», «Начебто і гроші є, але хорошого хірурга знайти не змогла», – пишуть критики. Втім, у більшості своїй коментують зберегли тактовність і похвалили актрису за її зовнішність. «Все б так могли виглядати в 77 років», – пишуть фанати. Більш того, деякі з прихильників відзначили, що проблема може бути лише в невдалому знімку або невдоволення самої Віри Валентинівни тим фактом, що хтось намагається зробити її фото без дозволу та ще й з настільки невдалого ракурсу.
Примітно, що ЗМІ вже не в перший раз поширюють повідомлення про нібито захоплення Алентовою пластичними операціями, до яких вперше вдалася ще в дев’яностих. Сама артистка ці чутки ніяк не коментує.

Переглянути цей допис в Instagram

You may also like...