Наталія Подольська побувала на концерті Дженніфер Лопес в Туреччині

Співачка Наталія Подольська відвідала концерт Дженніфер Лопес, який проходив нещодавно в Туреччині. Артистка опублікувала кадри з заходу в режимі Stories в Instagram.

Раніше кохана Володимира Преснякова-молодшого турбувалася з-за того, що пропустила концерт Дженніфер Лопес в Москві. На грандіозному шоу побували Ольга Бузова, Рита Дакота, також не оминули увагою захід Саша Савельєва, Ксенія Бородіна і інші колеги співачки. Проте зірка змогла відвідати виступ американської знаменитості в Туреччині, де перебувала на відпочинку разом з сім’єю. В Stories Подільська показала відео з концерту, зазначивши, що високо оцінила зовнішній вигляд Дженніфер Лопес її 50 років. Також співачка пообіцяла в майбутньому виглядати так само. У кадрі з’явилася мати Подільської, яка змогла подивитися на виступ, сидячи на стільці, що Подільська пояснила віком.
У соцмережі Наталія Подольська ділиться фото з відпочинку в Туреччині, показуючи фігуру в купальнику. Спочатку співачка відпочивала з матір’ю і дітьми, але незабаром до них приєднався Володимир Пресняков, нудьгувати по обраниці.

Переглянути цей допис в Instagram

You may also like...