Фільм «Месники: Фінал» поб’є десятирічний рекорд «Аватара» за зборами

Згідно думку експертів, фільм «Месники: Фінал» встановить новий світовий рекорд за касовими зборами. Проект MARVEL посуне з першого рядка легендарний «Аватар» від Джеймса Кемерона, який протримався на цій позиції протягом 10 років.

В The Walt Disney Company переконані в успіху свого проекту. На даний момент фільм «Месники: Фінал» зібрав 2 мільярди 789,2 мільйона доларів, що всього на 500 тисяч доларів менше, ніж «Аватар». Експерти впевнені, що картина про супергероїв зможе поставити новий світовий рекорд по зборах і змістити з першого місця фільм Джеймса Кемерона.
«Месники: Фінал» є заключним фільмом третьої фази киновселенной MARVEL, який закінчив історію основних персонажів. Крім смерті Тоні Старка, який став символом кінофраншизи, користувачі Мережі бурхливо обговорювали образ Тора. Бог грому постав перед глядачами зарослим, пополневшим алкоголіком, який втратив надію і звинувачує себе в те, що сталося.
Картина вийшла в світ 24 квітня і зібрала за уїк-енд 1,2 мільйона доларів. Це неймовірний показник навіть для фільмів MARVEL, які загалом заробили для компанії більше 22 мільярдів доларів.

You may also like...